Treść pochodzi ze strony parafia.laczna.pl
23 lipca 2017 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Liturgia Kościoła

• Poniedziałek – św. Kingi, dziewicy
  • Wtorek – św. Jakuba Apostoła
  • Środa – św. Joachima i Anny, rodziców NMP
  • Sobota  – św. Marty

Sprawy bieżące

• Chętni do udziału w pieszej pielgrzymce kieleckiej z Wiślicy na Jasną Górę są proszeni o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii po odbiór specjalnego formularza. Można także uczestniczyć w pielgrzymce w sposób duchowy. Trzeba wpisać się na listę i zabrać legitymację grupy duchowej. Znajdują się one na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać mieszkańcom Gozdu od numeru 81 do 100 za posprzątanie i dekorację kościoła oraz ofiarę  80 zł . Zapraszamy na sobotę mieszkańców Gozdu od numeru 101 do końca.
  • Bóg zapłać za ofiary: Maria i Tadeusz Michta  – 100 zł; pewna rodzina – 100 zł; pewna osoba – 50 zł;
  • Parafia organizuje pielgrzymkę do Krakowa-Mogiły i Łagiewnik. Wyjazd w I piątek sierpnia o godz. 09,00. Koszt pielgrzymki – 40 zł. Zapisy u p. Majcherczyka.