Treść pochodzi ze strony parafia.laczna.pl
28 maja 2017 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Liturgia Kościoła

• Poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
  • Środa – Nawiedzenie NMP
  • Czwartek – św. Justyna, męczennika
  • Piątek – I piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 07,00 nabożeństwo.
  • Sobota –I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 07,00 nabożeństwo i modlitwy o powołania.
  • Niedziela – Zesłanie Ducha Świętego

Sprawy bieżące

• Bóg zapłać mieszkańcom Podzagnańszcza od numeru 36 do końca za posprzątanie i dekorację kościoła oraz ofiarę 290 zł. Zapraszamy na sobotę mieszkańców Czerwonej Górki od numeru 1 do 15.
  • W przyszłą niedzielę będzie zbierana ofiara do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Zakopanego przez Wadowice. Wyjazd 6 czerwca o godz. 07,00. Koszt pielgrzymki – 70 zł. Zapisy u p. Majcherczyka.
  • Bóg zapłać za ofiary: Stefania i Ryszard Ziach – 150 zł; pewna rodzina – 100 zł; pewna osoba – 50 zł; Ewa i Sławomir Litwińscy – 100 zł; Maria Osuch – 100 zł; Leokadia Tomczyk - 50 zł;