Treść pochodzi ze strony parafia.laczna.pl
26 marca 2017 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  • Sobota – I miesiąca: nabożeństwo do MB i modlitwy o powołania po Mszy św. o godz. 07,00.
  • Bóg zapłać mieszkańcom Podłazia od numeru 1 do 15 za posprzątanie kościoła oraz ofiarę 235 zł na kwiaty do Grobu Pańskiego. Zapraszamy na sobotę mieszkańców Podłazia od numeru 16 do 30.
  • Bóg zapłać za ofiary: Kwiatkowska Teresa z synem – 100 zł;
  • Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: Kamionki blok 58 – 180 zł; Czerwona Górka 55 – 64 – 150 zł;
  • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12,00 odbędzie się poświęcenie modlitewników dla dzieci klas III. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci.
  • Wydawanie paczek żywnościowych osobom,  które otrzymały skierowanie odbędzie się 27 marca w godzinach od ósmej do czternastej. Żywność wydawana będzie przez: Polski komitet pomocy społecznej oddział w Łącznej budynek OSP  przy urzędzie gminy w Łącznej.